• Felhívás szakkollégiumi tagsággal rendelkező hallgatók részére
    2018. ÁPRILIS 12.

Az Egészségtudományi Szakkollégium egyik célja a hallgatók tudásának, ismeretének bővítése, szakmai kapcsolatok kiépítésének elősegítése, ezért lehetőséget biztosít az alábbi konferenciákon való részvételre.

• Felhívás
    2018. ÁPRILIS 12.

A Magyar Dietetikusok Országos Szövetsége (MDOSZ) 2018. június 2-án, szombaton rendezi „A gyermekkor, amelyből táplálkozunk egy életen át” címmel XX. Szakmai Konferenciáját Lurdy Konferencia- és Rendezvényközpontban (1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14., 9. terem)

• PTE Innovációs Díj 2018
    2018. ÁPRILIS 12.

Innovatív megoldásokkal, kutatási projektekkel a PTE kutatók, oktatók, PhD és TDK-zó hallgatók pályázhatnak 3 kategóriában.

• Az Új Nemzeti Kiválóság Program 2018/2019. tanévi pályázati kiírásai
    2018. ÁPRILIS 11.

A program célja a tudományos utánpótlás megerősítése, a tudományos életpálya vonzóvá tétele, a kiváló oktatók, kutatók pályán- és itthon tartása, illetve az egyetemek tudományos teljesítményének ösztönzése.

• Fulbright ösztöndíjak az Egyesült Államokba 2019-2020
    2018. MÁRCIUS 27.

• Pályázati felhívás mesterhallgatóknak
    2018. MÁRCIUS 26.

Az Egészségfejlesztés folyóirat szerkesztősége pályázatot hirdet mesterképzésben résztvevő hallgatók számára, egészségfejlesztés vagy népegészségügy témakörben tudományos közlemény írására.

• FRANKFURTI PÁLYÁZATI FELHÍVÁS
    2018. FEBRUÁR 20.

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar és a  Magyar – Német Együttműködés az Egészségügyi Iskolai és Felsőoktatásért Közhasznú Alapítvány pályázatot hirdet...

• Egészségtudományi Szakkollégium pályázati felhívás
    2018. FEBRUÁR 8.

• Pályaorientációs tréner képzés felhívás
    2018. FEBRUÁR 6.

Érdekel a csoportvezetés, szívesen segítenél középiskolásoknak a pályaválasztásban?

A PTE Karrier Iroda most képzést és munkát kínál Neked!

• Kiírasra kerültek az Erasmus ösztöndíjak
    2018. FEBRUÁR 1.

Kiírasra kerültek a tanulmányi és szakmai Erasmus ösztöndíjak.

Jeletkezési határidő: 2018. március 20.

• OTKA pályázati felhívás
    2018. JANUÁR 11.

Tisztelt Kutatók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy megjelentek a Nemzeti Kutatási Fejlesztési és Innovációs Hivatal (korábban OTKA) idei pályázati felhívásai.

• Pályázati felhívás – honvédségi tartalékos ösztöndíj
    2018. JANUÁR 3.

A Magyar Honvédség Önkéntes Tartalékosok részére folyosítható ösztöndíjat alapított.

Azon pályázók is jelentkezhetnek, akik jelen felhívás kapcsán lépnének önkéntes tartalékos állományba!

• GINOP-2.3.2-15-2016-00047 SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ
    2017. DECEMBER 15.

„Analitikai és Diagnosztikai Kiválósági Központ az egészség és a sportteljesítmény szolgálatában” pályázat programindító nyilvános felmérés és sajtótájékoztatója

• "A PTE Utazó Nagykövete" támogatási program pályázati felhívás 2018
    2017. DECEMBER 14.

A PTE Külügyi Igazgatósága a PTE Szenátus által 2016 novemberében elfogadott Nemzetköziesítési Program keretében 2018. évre meghirdeti az „A PTE Utazó Nagyköveté'" elnevezésű pályázatot.

• Térítésmentes németországi tanulmányút ápoló hallgatók számára
    2017. DECEMBER 12.

A PTE ETK Ápolástudományi, Alapozó Egészségtudományi és Védőnői Intézet  és a Magyar-Német Együttműködés az Egészségügyi Iskolai és Felsőoktatásért Közhasznú Alapítvány (MNE) 4 napos tanulmányutat szervez Frankfurt am  Mainba ápoló szakos hallgatók számára.

• Kriszbacher Ildikó és László János Ösztödíj nyertesek
    2017. DECEMBER 05.

A Kriszbacher Ildikó Ösztöndíj, valamint a László János Doktorandusz Kutatói Ösztöndíj nyertesei a Tehetségtanács 2017. október 19-i ülésén meghozott határozata alapján az alábbi:

• Makovecz Hallgatói Ösztöndíjprogram - felhívás
    2017. NOVEMBER 22.

• Erasmus+ személyzeti mobilitási pályázat
    2017. OKTÓBER 20.

A mai nappal kiírásra került az Erasmus+ személyzeti mobilitási pályázat. Jelen levélben a pályázattal kapcsolatos tudnivalókat foglaljuk össze. Kérjük, hogy a teljeskörű tájékozódás érdekében olvassák el a pályázati kiírást.

• Pályázati felhívás roma hallgatók részére
    2017. SZEPTEMBER 27.

A HBLF-ROMASTER Alapítvány várja a főiskolás és egyetemista roma hallgatók jelentkezését!

• Pályázati felhívás a PTE Kriszbacher Ildikó Ösztöndíjra 2017
    2017. SZEPTEMBER 22.

A PTE ismét meghirdeti tehetséges, szakterületükön legkiválóbb hallgatói számára a PTE Kriszbacher Ildikó Ösztöndíjat (KIÖ). A KIÖ egyéni Munkatervnek megfelelően folytatott szakmai munka végzését támogatja. Célja a legtehetségesebb hallgatók egyetemi oktatóvá és kutatóvá válásának támogatása. Alapját a témavezető oktatók (a tutorok) irányításával végzett hallgatói kutató- és szakmai munka képezi.