• MESZK ORSZÁGOS SZAKMAI VETÉLKEDŐ-BESZÁMOLÓ
    2018. OKTÓBER 16.

Immár kilencedik alkalommal rendezte meg a Lurdy-házban 2018. október 12-én a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Országos Szervezete az Országos Szakmai Vetélkedő döntőjét. Korábbi híradásunkban szerepelt, hogy Vas megyét a PTE ETK Szombathelyi Képzési Központ hallgatói képviselik.

• Rajzpályázat - szavazás
    2018. OKTÓBER 11.

Kaposvári Képzési Központunk rajzpályázatot hirdetett 6-12 éveseknek az idei Kutatók Éjszakája rendezvényen, „ALKOSS, FESS, RAGASSZ AZ EGÉSZSÉG JEGYÉBEN” címmel.

• Casting 2018
    2018. OKTÓBER 10.

Legyél Te az ETK-s rendezvények énekese, zenésze, előadója!

• JUDO MEFOB felhívás 2018
    2018. OKTÓBER 10.

2018. november 10-én kerül megrendezésre a Magyar Egyetemi és Főiskolai Bajnokság (MEFOB) judo sportágban Budapesten (ÚTE). Az indulni szándékozó hallgatóknak a Pécsi Küzdősport Egyesületben (PKSE) (Pécs, Siklósi út 4. felüljáró alatt) felkészítő edzésekre van lehetőség, melyet Romváry Attila judo edző tart.

• Országos videó pályázatot hirdet a Magyar Államkincstár
    2018. OKTÓBER 10.

A pénzügyi tudatosság fejlesztése érdekében videópályázatot hirdet a Magyar Államkincstár MesterVideó címmel. A program célja, hogy a Kincstár felmérje: mit gondolnak a diákok a megtakarításokról, az állampapírokról, valamint milyen pénzügyi ismeretekkel rendelkeznek.

• Ünnepek körüli munkarend 2018 ősz
    2018. OKTÓBER 9.

• Személyzet mobilitás pályáztatás
    2018. OKTÓBER 3.

• Komlói egészségnap 2018.
    2018. OKTÓBER 1.

Idén első alkalommal tartottak egészségnapot Komlón kisiskolásoknak a komlói Gazdasági Ellátó Szervezet és a Mevid Zrt. közös szervezésében, melyen közreműködőként az Egészségtudományi Kar is részt vett.

• Csomagolásmentes hét a Pécsi Tudományegyetem szervezésében
    2018. SZEPTEMBER 27.

• Válj hallgatói mentorrá!
    2018. SZEPTEMBER 27.

Ha könnyen megtalálod a közös hangot másokkal és elkötelezetten szeretnél segíteni hallgatótársaidnak, várjuk jelentkezésed!

• Akire büszkék vagyunk!
    2018. SZEPTEMBER 26.

A Közgyűlés Zala Megye Sportért díj-at adományozott Major Veronikának futócéllövészetben elért kiemelkedő eredményeiért, junior világbajnoki aranyérmeiért.

• Pécsi hallgatói ügyfélfogadási idő változása
    2018. SZEPTEMBER 24.

• Klebelsberg Képzési Ösztöndíj Program
    2018. SZEPTEMBER 24.

A 2018/2019. tanévi pályázatok benyújtására, s a továbbfutó hallgatók esetében az ösztöndíj igénylésére 2018. szeptember 10-től az alábbi felületen van lehetőség: osztondij.e-kreta.hu

• Dr. Kovács Antal a Hírességek Csarnokában
    2018. SZEPTEMBER 19.

A Nemzetközi Judo Szövetség (IJF) 2018. szeptember 18-án Bakuban látványos gálaműsor közepette tizenkilenc sportembert – köztük Dr. Kovács Antalt, karunk Fizioterápiás és Sporttudományi Intézetének adjunktusát – választott be a sportági Hírességek Csarnokába.

• Demonstrátori Ösztöndíj pályázat eredménye
    2018. SZEPTEMBER 18.

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar 2018/2019 tanévre kiírt Demonstrátori Ösztöndíj pályázat nyerteseinek névsora az alábbiakban olvasható.

• MESZK szakmai területi verseny Szombathelyen
    2018. SZEPTEMBER 17.

Immár harmadik éve a PTE ETK Szombathelyi Képzési Központ ad otthont a MESZK területi szakmai versenyének.

• Kinyit a PTE ETK Pécsi Könyvtára
    2018. SZEPTEMBER 14.

Kedves Hallgatóink!

A jövő héten hétfőn (szeptember 17.) kinyit a PTE ETK Pécsi Könyvtára.

• Kutatók Éjszakája 2018
    2018. SZEPTEMBER 12.

A Kutatók Éjszakája program az Európai Unió Bizottsága által kezdeményezett eseménysorozat a társadalom minden tagjának bemutatja a kutatás és fejlesztés fontosságát. Célja, hogy vonzóvá tegye a kutatói életpályát. A programokon korosztálytól függetlenül mindenki megismerkedhet az innovációs gondolkodás fontosságával.

• Pályázati felhívás a PTE Kriszbacher Ildikó Ösztöndíjra 2018
    2018. SZEPTEMBER 11.

A PTE idén is meghirdeti tehetséges, szakterületükön legkiválóbb hallgatói számára a PTE Kriszbacher Ildikó Ösztöndíjat (KIÖ).

• PTE ETK-s pulóver rendelés
    2018. SZEPTEMBER 11.

Szinte el sem kezdődött a félév, de máris beszerezheted kedvenc ETK-s pulóveredet!