Care For Europe zárókonferencia beszámoló az UnivPécs oldalán

2023. JÚNIUS 27. Hírek Pályázatok

Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kara „Care for Europe” Erasmus+ projekt zárókonferenciát rendezett, melyre június 1-én került sor Pécsett. A projekt célja az ápolóképzés nemzetköziesítése volt.

2020 áprilisában a francia Vöröskereszt egyik szervezetének, a Croix-Rouge française IRFSS Auvergne-Rhône-Alpes kezdeményezésére és vezetésével Erasmus + stratégia partnerség keretében a Pécsi Tudományegyetem pályázatot nyújtott be „Care for Europe” címmel a spanyolországi Universitat de Lleida és a finnországi Laurea University of Applied Sciences egyetemekkel konzorciumban.

A teljes cikk megtekintéséhez kérem, látogassa meg az UnivPécs oldalát!

„Az Európai Unió finanszírozásával. Az itt szereplő vélemények és állítások a szerző(k) álláspontját tükrözik, és nem feltétlenül egyeznek meg az Európai Unió vagy az Európai Oktatási és Kulturális Végrehajtó Ügynökség (EACEA) hivatalos álláspontjával. Sem az Európai Unió, sem az EACEA nem vonható felelősségre miattuk.”