• Casting 2018
    2018. OKTÓBER 10.

Legyél Te az ETK-s rendezvények énekese, zenésze, előadója!

• Ünnepek körüli munkarend 2018 ősz
    2018. OKTÓBER 9.

• Komlói egészségnap 2018.
    2018. OKTÓBER 1.

Idén első alkalommal tartottak egészségnapot Komlón kisiskolásoknak a komlói Gazdasági Ellátó Szervezet és a Mevid Zrt. közös szervezésében, melyen közreműködőként az Egészségtudományi Kar is részt vett.

• Akire büszkék vagyunk!
    2018. SZEPTEMBER 26.

A Közgyűlés Zala Megye Sportért díj-at adományozott Major Veronikának futócéllövészetben elért kiemelkedő eredményeiért, junior világbajnoki aranyérmeiért.

• Pécsi hallgatói ügyfélfogadási idő változása
    2018. SZEPTEMBER 24.

• Dr. Kovács Antal a Hírességek Csarnokában
    2018. SZEPTEMBER 19.

A Nemzetközi Judo Szövetség (IJF) 2018. szeptember 18-án Bakuban látványos gálaműsor közepette tizenkilenc sportembert – köztük Dr. Kovács Antalt, karunk Fizioterápiás és Sporttudományi Intézetének adjunktusát – választott be a sportági Hírességek Csarnokába.

• MESZK szakmai területi verseny Szombathelyen
    2018. SZEPTEMBER 17.

Immár harmadik éve a PTE ETK Szombathelyi Képzési Központ ad otthont a MESZK területi szakmai versenyének.

• Kinyit a PTE ETK Pécsi Könyvtára
    2018. SZEPTEMBER 14.

Kedves Hallgatóink!

A jövő héten hétfőn (szeptember 17.) kinyit a PTE ETK Pécsi Könyvtára.

• Kutatók Éjszakája 2018
    2018. SZEPTEMBER 12.

A Kutatók Éjszakája program az Európai Unió Bizottsága által kezdeményezett eseménysorozat a társadalom minden tagjának bemutatja a kutatás és fejlesztés fontosságát. Célja, hogy vonzóvá tegye a kutatói életpályát. A programokon korosztálytól függetlenül mindenki megismerkedhet az innovációs gondolkodás fontosságával.

• PTE ETK-s pulóver rendelés
    2018. SZEPTEMBER 11.

Szinte el sem kezdődött a félév, de máris beszerezheted kedvenc ETK-s pulóveredet!

• XIII. Pécsi Sürgősségi Napok Konferencia részletes programja

• Szakmai elismerés
    2018. SZEPTEMBER 11.

A Magyar Laboratóriumi és Diagnosztikai Társaság 2018. augusztus 30. – szeptember 1. között Pécsett megtartott 59. Nagygyűlésén prof. dr. Toldy Erzsébet a Jendrassik Lóránd Emlékérmet vehette át.

• Sportolási lehetőségek BŐVÍTVE!
    2018. SZEPTEMBER 7.

Kedves Hallgatók!

Ahogy ígértük, összeszedtük a Pécsett található sportolási lehetőségeket! Egyetemen belüli, valamint külsős alternatívák is megtalálhatóak az alábbi listában. Jó válogatást, egészségetekre!

• Wing Tsun Kung Fu Campus Kredit
    2018. SZEPTEMBER 7.

Fordan Tánccentrum - Pécs, Batthányi u. 9/a

• Az Egészségtudományi Szakkollégium felvételt hirdet
    2018. SZEPTEMBER 6.

Felvételizhet a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karán  legalább két lezárt félévvel rendelkező bármely évfolyamán tanuló nappali tagozatos vagy graduális képzésében résztvevő hallgató.

• In memoriam dr. Komáromy László
    2018. SZEPTEMBER 1.

Mély megrendüléssel tudatjuk, hogy életének 84. évében elhunyt dr. Komáromy László, a PTE Egészségtudományi Kar és az Általános Orvostudományi Kar emeritus főiskolai tanára.

• Záróvizsga hirdetmény 2014 után kezdett hallgatóknak - 2018
    2018. AUGUSZTUS 16.

• Záróvizsga hirdetmény 2014 előtt kezdett hallgatóknak - 2018
    2018. AUGUSZTUS 16.

• In memoriam prof. dr. Rozsos István
    2018. AUGUSZTUS 14.

Mély megrendüléssel tudatjuk, hogy életének 86. évében elhunyt dr. Rozsos István professzor úr, karunk professor emeritus tanára.

• MVP hírek 3.
    2018. AUGUSZTUS 13.

A Modern Városok Program munkálatai miatt a „B” (7621 Pécs, Szepesy I. u. 1.) épületből átköltöztetett kollégák és szervezeti egységek elérhetőségei a következők: