Átadták a 37. OTDK Orvos- és Egészségtudományi Szekció megbízóleveleit

2024. ÁPRILIS 25. Hírek Oktatás, Tanulmányi Ügyek

2024. április 9-én került sor az Országos Tudományos Diákköri Tanács (OTDT) ülésére az Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karán, Budapesten, ahol ünnepélyes keretek között adták át a 37. Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK) Ügyvezetések vezetői tagjainak megbízóleveleit.
A 37. OTDK Orvos- és Egészségtudományi Szekció vonatkozásában az Egészségtudományi Kar esetében Prof. Dr. Figler Mária TDK elnök asszonyt, Dr. Hock Márta TDK koordinátor asszonyt és Sántics-Kajos Luca PhD hallgatót kérték fel a szekció ügyvezetői feladatainak ellátására.
A megbízóleveleket Prof. Dr. Weiszburg Tamás, az OTDT elnöke, valamint Prof. Dr. Mátyus László, az OTDT alelnöke adta át.

A 37. OTDK Orvos- és Egészségtudományi Szekció a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar, az Általános Orvostudományi Kar és a Gyógyszerésztudományi Kar közös szervezésében 2025. április 22-25. között kerül megrendezésre, Pécsen.