Lezárult a 2023-24-es tanévben az Indonesian International Student Mobility Award nemzetközi ösztöndíjprogram

2023. DECEMBER 20. Hírek Kari hírek

A 2023-24-es tanévben Karunk Külügyi Irodája sikeresen megpályázta és elnyerte az Indonesian International Student Mobility Award nemzetközi ösztöndíjprogram megrendezésének lehetőségét. A kiválósági program keretében 12 indonéz hallgató folytatott tanulmányokat a Karon őszi szemeszterben.

A PTE ünnepélyes keretek között vett búcsút a BTK  és az ETK vendéghallgatóitól 2023. december 18-án. A zárórendezvényen karunk képviseletében Dr. Máté Orsolya Külügyi Igazgató asszony búcsúzott a hallgatóktól és adta át részükre a program sikeres teljesítését igazoló okleveleket.

Hálásan köszönjük minden kedves kollégánknak, akik az ösztöndíjprogram előkészítéséhez és lebonyolításához tevékenyen hozzájárultak!