Felhívás – közösségi szolgálat ellátására

2023. FEBRUÁR 6. Hírek Kari hírek

A PTE ETK 2023. március 31-ei húsvéti dolgozói családi rendezvényére közösségi szolgálati tevékenységre nyújt lehetőséget a Baptista Szeretetszolgálat Ejsz Széchenyi István Gimnáziuma tanulói számára.

Program megnevezése: Húsvéti kézműveskedés

Program dátuma: 2023.március 31.

Program helyszíne: PTE ETK „A” épület aula, Pécs, Vörösmarty u. 4.

Közösségi szolgálatra befogadott létszám: max 3 fő.

Ellátandó feladat:

a programot megelőző 2 napon előkészítő feladatok ellátása, pl.: kézműveskedés kellékeinek elkészítése, névtáblák készítése, jelenléti ív készítése, helyszín berendezése, sütemények elkészítésélben részvétel, alapanyag beszerzésben részvétel.

A program napján: gyermekekkel való foglakozás kézmáveskedés, arcfestés keretében. Catering szolgáltatásban részvétel. A program során és azt követően szelektív hulladékgyűjtés. A programot követően a megmaradó kellékek rendszerező elpakolása, helyszín visszarendezésében részvétel.

Jelentkezés: 2023. március 10.-ig a julianna.goldbach@etk.pte.hu e-mail címen. A jelentkezéshez szükséges adatok:

• név
  • iskola/osztály/osztályfőnök megadása
  • nyilatkozat, hogy a felsorolt feladatok ellátását vállalja a tanuló
  • válasz e-mail cím megadása
  • szülői e-mail cím megadása
  • kapcsolattartáshoz tanuló telefonszámának megadása.

Amennyiben a befogadott létszámnál több érdeklődő jelentkezne, az elbírálás szempontja a jelentkezési sorrend.

A jelentkezők részére 2023. március 15-éig értesítés kiküldésére kerül sor a programon való részvétel lehetőségéről.

A program kapcsán a diákok telefonon és e-mailen kapnak tájékoztatást a teendőkről.