• Kórházi ágyak adományozása
    2018. JANUÁR 29.

Az AGAPLESION Kórházszövetségtől a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központja részére.

• Jegyzetvásár
    2018. JANUÁR 29.

Ismét lesz kitelepüléses jegyzetvásár!

• I. Zalaegerszegi Egészségturizmus és Utazás Kiállítás
    2018. JANUÁR 26.

Szeretettel meghívunk minden érdeklődőt a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Zalaegerszegi Képzési Központ szervezésében megrendezésre kerülő kiállításra.

Ideje: 2018. február 24. (szombat) 10-17 óra

Helyszín: PTE ETK Zalaegerszegi Képzési Központ Zalaegerszeg, Landorhegyi út 33. Nagyelőadó

• Egészségügyi tanár MSc hallgatók részére
    2018. JANUÁR 24.

• OTKA pályázati felhívás
    2018. JANUÁR 11.

Tisztelt Kutatók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy megjelentek a Nemzeti Kutatási Fejlesztési és Innovációs Hivatal (korábban OTKA) idei pályázati felhívásai.

• Campus átépítési munkálatok
    2018. JANUÁR 5.

Ezúton nyújtunk tájékoztatást arról, hogy a Szepesy utcai épület I. emeletén a Modern Városok Program előrehozott beruházása keretében felújítási munkálatok kezdődnek 2018. január 8-ától, melynek időtartama előreláthatólag 3 hónap.
    A Rét utcai épületben a Baranya Megyei Kormányhivatal pályázati beruházása keretében felújítási munkálatok kezdődnek 2018. január 15-étől várhatóan március közepéig.

• Pályázati felhívás – honvédségi tartalékos ösztöndíj
    2018. JANUÁR 3.

A Magyar Honvédség Önkéntes Tartalékosok részére folyosítható ösztöndíjat alapított.

Azon pályázók is jelentkezhetnek, akik jelen felhívás kapcsán lépnének önkéntes tartalékos állományba!

• Elismerés
    2017. DECEMBER 22.

A Somogy Megyei Kormányhivatal kormánymegbízottjának elismerő oklevelét vehette át dr. Stomájer-Rácz Tímea a prevenció területén végzett kiemelkedő tevékenységéért.

• Ünnepek körüli munkarend
    2017. DEC 19.

• NYÍLT NAPOK 2018
    2017. DEC 18.

Célunk, hogy a nyílt napon megismertessük az érdeklődőket képzéseinkkel, ízelítőt kapjanak arról, hogy milyen demonstrációs és oktatástechnikai eszközökkel dolgozunk, hol zajlik az oktatás, találkozzanak a leendő hallgatótársakkal és az oktatókkal. Kipróbálhatják az oktatásban használt demonstrációs eszközöket, feltehetik kérdéseiket leendő hivatásukról.

• GINOP-2.3.2-15-2016-00047 SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ
    2017. DECEMBER 15.

„Analitikai és Diagnosztikai Kiválósági Központ az egészség és a sportteljesítmény szolgálatában” pályázat programindító nyilvános felmérés és sajtótájékoztatója

• "A PTE Utazó Nagykövete" támogatási program pályázati felhívás 2018
    2017. DECEMBER 14.

A PTE Külügyi Igazgatósága a PTE Szenátus által 2016 novemberében elfogadott Nemzetköziesítési Program keretében 2018. évre meghirdeti az „A PTE Utazó Nagyköveté'" elnevezésű pályázatot.

• Térítésmentes németországi tanulmányút ápoló hallgatók számára
    2017. DECEMBER 12.

A PTE ETK Ápolástudományi, Alapozó Egészségtudományi és Védőnői Intézet  és a Magyar-Német Együttműködés az Egészségügyi Iskolai és Felsőoktatásért Közhasznú Alapítvány (MNE) 4 napos tanulmányutat szervez Frankfurt am  Mainba ápoló szakos hallgatók számára.

• Kriszbacher Ildikó és László János Ösztödíj nyertesek
    2017. DECEMBER 05.

A Kriszbacher Ildikó Ösztöndíj, valamint a László János Doktorandusz Kutatói Ösztöndíj nyertesei a Tehetségtanács 2017. október 19-i ülésén meghozott határozata alapján az alábbi:

• Egészség szerteágazó összefüggései
    2017. NOVEMBER 27.

• Nyitott Egyetem: Kovács Szilárd, december 5.
    2017. NOVEMBER 27.

Szeretettel várjuk Önöket az alapításának 650. évfordulóját ünneplő Pécsi Tudományegyetem Nyitott Egyetem című programsorozatának következő, decemberi előadására a Pécsi Tudományegyetem FEEFI aulába. Az előadás ingyenes.

Előadó: Kovács Szilárd
    Az előadás címe: Egy újszövetségi Kantikum az orgonapadról

• Meghívó a 2017. december 4-i Egészség-Akadémia előadásra

• Adventi Koncert – Christmas Show
    2017. NOVEMBER 27.

Szeretettel meghívunk minden kedves érdeklődőt a PTE ETK II. Adventi Koncertjére, melyre a Pécsi Adventi Vásáron kerül sor.

We kindly invite you to the II. Christmas Show of the Faculty of Health Sciences which will take place on the Christmas Market of the city.

• Záróvizsga hirdetmény 2014 előtt kezdett hallgatóknak
    2017. NOVEMBER 24.