Specializációválasztás eredménye

2024. MÁJUS 15. Hírek Oktatás, Tanulmányi Ügyek

Tisztelt Hallgatónk!

Ezúton tájékoztatom a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Kari Tanácsa által elfogadott irányadó kapacitásokról. A PTE Egészségtudományi Kar specializációválasztási eljárásának eredményei a 2023/2024. tanév II. félévében:

Orvosi diagnosztikai analitikus alapképzési szak (Kaposvár) - Nappali munkarend - Radiográfia specializáció: 27 (kapacitás)
Orvosi diagnosztikai analitikus alapképzési szak (Kaposvár) - Nappali munkarend - Orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitika: 13 (kapacitás)

Orvosi diagnosztikai analitikus alapképzési szak (Kaposvár) - Levelező munkarend - Radiográfia specializáció: 14 (kapacitás)
Orvosi diagnosztikai analitikus alapképzési szak (Kaposvár) - Levelező munkarend - Orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitika: 26 (kapacitás)

Tisztelettel:

BERTÁNÉ ANTAL Marianna s.k.
tanulmányi osztályvezető