gólyatréning csoportvezető toborzás

2023. MÁRCIUS 17. Hírek Kari hírek

CSOPORTVEZETŐ KÉPZÉS

Kedves Hallgató!

• Szeretnél hasznos lenni, és tenni valamit a hallgatótársaidért?
  • Szeretnél tanulni magadról, kipróbálni magadat egy új szerepben?
  • Szeretnél új barátságokat kötni?

Ha legalább két kérdésedre igennel válaszoltál, akkor a Gólyatréning csoportvezetők között a helyed!

Mi is az a Gólyatréning?

A Gólyatréning kifejezetten a PTE ETK gólyáinak szóló program a Kar és a Karrier Iroda közös szervezésében, mely immáron 6. éve zajlik. A Gólyatréningek során pár órás, játékos kikapcsolódás keretében hasznos információkat, készségfejlesztő tippeket kapnak Tőletek, felsőbb éves hallgatótársaiktól a részvevő gólyák. A programban kiemelt szerepet kap a közösségépítés és az egyetemi életben való kiigazodás. Ezek a foglalkozások kiscsoportban (12-14 gólya), páros csoportvezetéssel augusztus végén/szeptember elején valósulnak meg.

Képzés, díjazás

Azon hallgatók, akik jelentkeznek csoportvezetőnek, – kiválasztás esetén – csoportvezetői képzésben részesülnek.

A képzés 2 napos, személyes jelenléttel zajlik (2x8 óra) várhatóan augusztus első 3 hetében.

A csoportvezetői képzést elvégzők 2 kreditpontot kapnak campus kredit keretében.

A gólyatréning megtartásáért 5000 Ft ösztöndíjban részesülnek csoportonként.
Jelentkezés

Küldj e-mailt a neveddel, telefonszámoddal, Neptun kódoddal a julcsi@etk.pte.hu e-mail címre. Ezt követően személyes, vagy online 15 perces ismerkedő, motivációt feltáró beszélgetésen veszel majd részt.

Bővebb info: Goldbach Julianna julcsi@etk.pte.hu