Pedagógusnapi kitüntetések, elismerések

2021. JÚNIUS 11. Hírek Egyetemi hírek

A Pedagógusnapi Ünnepi Szenátusi Ülés keretein belül a Szenátus Professor Emerita címet és a PTE címerével ellátott arany kitűzőt adományozott Prof. Dr. Figler Mária, az Egészségtudományi Kar professzora számára.

A Szenátus döntése értelmében címzetes egyetemi docensi címet, valamint az egyetem címerével ellátott ezüst kitűzőt vehetett át Gáspár Gyula, a PTE Egészségtudományi Kar nyugalmazott dékáni megbízottja.

A Pécsi Tudományegyetem rektora Arany Katedra-díjat adományozott kiemelkedő oktató-nevelő munkájáért, és a tehetséggondozás területén elért jelentős eredményeiért Prof. Dr. Kránicz János, az Egészségtudományi Kar professor emeritusa részére.

A Pécsi Tudományegyetem rektora a szervezeti egységek vezetőinek javaslatára magas színvonalú és lelkiismeretes munkájuk elismeréseképpen rektori dícséretben részesítette az alábbi munkatársakat:

• Kungl Anikó, ügyvivő szakértő, fejlesztési igazgató
  • Emődy Barnabás, ügyvivő szakértő, gazdálkodási referens
  • Goldbach Julianna, ügyvívő szakértő, marketing és szolgáltatási vezető

Gratulálunk és munkájukhoz további sok sikert kívánunk!

Bővebb információ: