Új dimenziók az egészségtudományban különös tekintettel az egészségügy fejlesztésére tudományos konferencia és szimpózium

2024. SZEPTEMBER 19-20

„A projekt Csehország, Magyarország, Lengyelország és Szlovákia kormányainak, valamint a Nemzetközi Visegrádi Alap társfinanszírozásával valósul meg a Visegrádi Alapokon keresztül. Az alap küldetése, hogy támogassa a fenntartható regionális együttműködés kezdeményezéseit Közép-Európában.”

Tisztelt Kollégák és Hallgatók!

Szeretettel meghívjuk Önöket a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar által szervezett konferenciára, amely korábbi konferenciák tematikáját követve, az alábbi események szakmai tartalmát is magában foglalja:

1. A 2024. évi, XVI. Ápolástudományi Szimpózium, amely idén először kerül megszervezésre Pécsett.
  2. A XVIII. Pécsi Sürgősségi Napok.
  3. 3.A II. Szimulációs Workshop.

A konferencia célja: hogy az egészségügyi szakdolgozók és a tudomány iránt érdeklődők számára szellemi műhelyt biztosítson. A program részeként megosztjuk a résztvevőkkel a V4 országok jó gyakorlatait a kiterjesztett hatáskörű ápolás, a sürgősségi ellátás, a szimuláció és a nemzetköziesítés tekintetében.
A konferencia akkreditációja szakdolgozói és szakorvosi pontszerző továbbképzési tanfolyamként folyamatban van. A pontérték hivatalos megállapítását követően valamennyi résztvevő tájékoztatást kap a rendezvényt követően.
Időpont: 2024. szeptember 19-20. (csütörtök-péntek)

Helyszínek: Magtár Rendezvényház, 7621 Pécs, Dóm tér 6.

PTE ETK Egészségtudományi Humán Páciens Szimulációs Központ, 7621   Pécs, Szepesy I. u. 1-3.
Regisztrációs felületet nyitása: 2024. május 3-án, pénteken 10:00 órától

A konferenciára történő jelentkezés csak online történik a konferencia honlapján.

• Regisztrációs határidő: 2024. szeptember 6. péntek 24:00
  • Absztrakt beküldési határidő: 2024. június 10. hétfő 24:00
  • Résztvevők értesítésének határideje: 2024. június 21. péntek

Kérjük, hogy a tervezett előadás, illetve poszter címét már a jelentkezés folyamán a jelzett határidőig szíveskedjenek megadni, elősegítve ezzel a konferencia programjának összeállítását.

A konferencia regisztrációs díja:

early bird regisztráció esetén 2024. augusztus 28-áig

• szakdolgozóknak - 14.000,-Ft
  • orvosoknak - 15.000,-Ft
  • egyéb résztvevőknek - 15.000,-Ft

2024. augusztus 29-étől szeptember 6-áig

• szakdolgozóknak - 17.000,-Ft
  • orvosoknak - 19.000,-Ft
  • egyéb résztvevőknek - 19.000,-Ft

Aktív Mentőtiszt, Ápoló, Nursing BSc valamint a Kiterjesztett hatáskörű ápoló MSc és az APRN Master hallgatók mentesülnek a regisztrációs díj megfizetése alól, mely egy regisztrációs alapcsomag (tudományos programon való részvétel, regisztrációs csomag, kávészünet) biztosítását jelenti számukra, aktív hallgatói jogviszony igazolása esetén, melyet a Neptun felületére belépve Tanulmányok menüpont-> Féléves adatokalmenüpontról készített képernyőképpel tudnak megtenni.

Fontos, hogy a féléveknél a 2023/24/2-es állítsák be a képernyőkép elkészítéséhez. A hallgatói jogviszony igazolást a konferencia regisztrációs felületén kell feltölteni a jelentkezéskor!

A regisztrációs díj tartalmazza a regisztrációs csomagot, az előadásokon való részvételt, valamint a szünetekben a kávészünet költségét. Az ebédek, a gálavacsora, a szállás és utazás költségeit nem tartalmazza!

Választható étkezések díjai:

• ebéd 2024. szeptember 19. - 3.500,-Ft
  • ebéd 2024. szeptember 20. - 3.500,-Ft
  • gálavacsora 2024. szeptember 19. - 14.000,-Ft

A szállás intézése egyénileg történik, kedvezményes szálláslehetőségekről a konferencia honlapján, a szálláslehetőségek menüpont alatt tájékozódhat.

Számlázás: A részvételi díjat és a választott étkezések költségét, a Pécsi Tudományegyetem OTP Banknál vezetett számlájára szíveskedjék utalni.
Számlaszám: 11731001-23135378 IBAN:HU88117310012313537800000000

FONTOS! A közleményben az alábbi információk feltüntetése feltétlenül szükséges, mely nélkül nem tudjuk azonosítani a befizetést: PST szám: 430031, résztvevő neve
A befizetésről szóló számlát a PTE Kancellária Hivatal állítja ki a regisztrációs felületen megadott adatok alapján.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a regisztráció során elmulasztott számlaigény feltüntetése esetén utólag nem áll módunkban számlát kiállítani. A regisztrációs díjat a szervezőbizottságnak nem áll módjában visszafizetni.
A konferenciával kapcsolatos kérdéseket a v4congress@etk.pte.hu e-mail címre szíveskedjenek küldeni.

Szeretettel várjuk Konferenciánkon!

Üdvözlettel: