Meghívó a Care for Europe zárókonferenciájára

JÚNIUS 1.
9.30

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kara mindenkit szeretettel vár a „Care for Europe” Erasmus+ projekt zárókonferenciájára, amely 2023. június 1-én kerül megrendezésre Pécsett az alábbi program szerint. Az angol nyelvű eseményen lehetőség nyílik részletesen megismerni a projekt fő célját, - az ápoló képzésben részt vevő Erasmusos vendéghallgatók klinikai gyakorlatának fejlesztését a multikulturalitás szempontjainak figyelembevételével -, a szakmai megvalósításban részt vevő partnereket, valamint a projekt eredményeit: a MOOC távoktatási platformot, kézikönyvet és egy rövidfilmet az Erasmusos hallgatók élményeiről az Erasmus mobilitás népszerűsítésére.

CARE FOR EUROPE Konferencia, 2023. június 1.(csütörtök)
Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar
nagyelőadó
(7621, Pécs Vörösmarty u.4. fszt.)

Részvételi szándékát szíveskedjen jelezni az alábbi linken keresztüli regisztrációval 2023. május 24. (szerda)-ig!

Projektazonosító: 2020-1-FR01-KA203-080111

9:30 - 10:00
Érkezés, regisztráció

10:00 – 11:00