Köszöntjük Gólyáinkat! 2022

2022. JÚLIUS 21. Hírek Kari hírek

Kedves Gólyák!

Szeretettel köszöntjük Önöket a PTE Egészségtudományi Kar, a #ETKcsalád tagjai között. Ezúton is köszönjük, hogy karunkat tisztelték meg bizalmukkal és gratulálunk a sikeres felvételihez!

PÉCSI ORIENTÁCIÓS NAPOK

PÉCSRE FELVÉTELT NYERT NAPPALI munkarendű hallgatók részére az orientációs napok az alábbi időpontokban lesznek megtartva (csak azon a napon kell megjelenni, amelyik szakirányra felvételt nyert!):

ápolás és betegellátás [dietetikus] - 2022. augusztus 31. (szerda) 8:00 óra

ápolás és betegellátás [gyógytornász] - 2022. szeptember 1. (csütörtök) 8:00 óra

ápolás és betegellátás [ápoló] - 2022. szeptember 2. (péntek) 8:00 óra

ápolás és betegellátás [mentőtiszt] - 2022. szeptember 2. (péntek) 8:00 óra

ápolás és betegellátás [szülésznő] - 2022. szeptember 2. (péntek) 8:00 óra

egészségügyi gondozás és prevenció [népegészségügyi ellenőr] - 2022. szeptember 2. (péntek) 8:00 óra

sport- és rekreációszervezés [rekreációszervezés és egészségfejlesztés] - 2022. szeptember 2. (péntek) 8:00 óra

Helyszín: PTE ETK „D" épülete, 7621 Pécs, Vörösmarty utca 3. D9-es terem

Tervezett program:

8:00-9:00 óra: Bemutatkozik a PTE ETK;

9:00-12:30 óra: Gólyatréning csoportbontásban;

12:30-13:00 óra: ebédszünet;

13:00-15:00 óra: Beiratkozás, kurzusfelvétel;

15:00 órától: Ismerd meg Pécset - séta a városban és a képzési helyszíneken (fakultatív)

KÉPZÉSI KÖZPONTOK ORIENTÁCIÓS NAPOK

A Kaposvári Képzési Központban az orientációs nap valamennyi nappali munkarendre felvételt nyert hallgató részére: 2022. szeptember 2. (péntek).

A Zalaegerszegi Képzési Központban az orientációs napok: 2022. szeptember 1. és 2. (csütörtök, péntek). Minden elsőéves hallgató a Tanulmányi Osztálytól kap tájékoztatást, hogy melyik napon várják az orientációs napra.

A Szombathelyi Képzési Központban az orientációs nap valamennyi nappali munkarendre felvételt nyert hallgató részére: 2022. szeptember 1. (csütörtök).

TANÉVNYITÓ ÜNNEPSÉGEK

A Tanévnyitó Ünnepségre Pécsett 2022. szeptember 6-án kedden 15 órától kerül sor a Pécsi Nemzeti Színházban.

Az ünnepségre képzési központjainkban 2022. szeptember 5-én (hétfőn) kerül sor.

• Kaposvári Képzési Központ | Kaposvár, Szent Imre u. 14/b - 8:00 órai kezdettel
  • Zalaegerszegi Képzési Központ | Zalaegerszeg, Landorhegyi út 33. - 11:30 órai kezdettel Szombathelyi Képzési Központ | Szombathely, Jókai u. 14. - 15:30 órai kezdettel

Az ünnepségen tesznek fogadalmat az elsőéves hallgatók, így a nappali munkarendű hallgatóktól a személyes megjelenés elvárt az ünnepségen!

Az orientációs nappal, a beiratkozással és az ünnepséggel kapcsolatosan tájékoztatást várhatóan augusztus első hetében kerül postázásra valamennyi első éves részére. A pécsi orientációs napról e-mailben küldünk tájékoztatást.

A Gólyatáborról a Hallgatói Önkormányzat postáz szintén augusztus első hetében információt.

A szemeszter megkezdéséig kellemes nyarat kívánunk!

Találkozzunk szeptemberben!

#ETKcsalád