Újdonságok a PTE ETK képzési palettáján

2020. DECEMBER 12. Hírek Oktatás, Tanulmányi Ügyek

A PTE Egészségtudományi Kar elkötelezett, hogy minél szélesebb körben biztosítsa az egészség- és sporttudományi képzésekhez a hozzáférést mindazoknak, akik elkötelezettek az élethosszig tartó tanulásban és hivatásukként az embereken való segítést választják!

Örömmel nyújtunk tájékoztatást, hogy várhatóan a 2021/2022-es tanévtől karunkon új képzések indulnak:

Sportmenedzser MSc képzés – Szombathelyi Képzési Központ

Egészségbiztosítási BSc képzés (Egészségügyi szervező alapképzés specializáció) - Pécs

Ergoterapeuta BSc képzés (Ápolás és betegellátás alapképzés szakiránya) – Zalaegerszeg

Népegészségügyi ellenőr BSc képzés (Egészségügyi gondozás alapképzés szakiránya) – Pécs

Az Ápolás MSc képzés a következő tanévtől 4 féléves képzés lesz és Kiterjesztett hatáskörű ápoló MSc néven várja az érdeklődőket.

Két képzésünk esetében is extra lehetőséghez jutnak a tanulmányaik során hallgatóink!

Megújul a Sport- és rekreációszervezés képzés és Rekreáció és életmód BSc képzés néven lehet rá jelentkezni pécsi és zalaegerszegi képzési hellyel. A „rekis” képzést választók – igény esetén – középfokú sportedző végzettséget is szerezhetnek.

Az Egészségturizmus szervező képzést választó hallgatóink (Egészségügyi szervező BSc specializációja) a zalaegerszegi oktatóinknak köszönhetően szaknyelvi képzésben részesülnek és hozzásegítjük őket képzési idejük alatt az idegenvezetői ismeretek megszerzéséhez.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt online nyílt hetünkön! http://felvetelizoknek.etk.pte.hu/nyiltnapok.html

#ETKcsalád