III. SkillsHungary Nemzeti Válogató Verseny

2017. MÁRCIUS 14. Hírek Kari Tanács

A III. SkillsHungary Nemzeti Válogató Verseny Ápolás és Gondozás kategória döntőjén 3 első helyezést osztottak ki.

Köztük volt a PTE Szociális és Egészségügyi Szakgimnázium és Szakközépiskola Szent-Györgyi Albert Tagintézmény akkor még 14. évfolyamos ápoló tanulója Simon Zsolt. A három diák az ENKK szervezésében folyamatos felkészítésen vett részt Budapesten. Az elméleti és gyakorlati felkészítés alkalmával értékelték a teljesítményt. Ez alapján Simon Zsolt, ma már 15. ápoló tanulónkat érte eredményei alapján az a megtiszteltetés, hogy képviselheti Magyarországot 2017-ben a WorldSkills AbuDhabi versenyén, melynek várható időpontja 2017. október 14-19.

Májusban Finnországban egy csapatversenyen is részt vesz Zsolt, ahol a második helyezett tanulótársával együtt versenyeznek. Ennek részletei a későbbiekben.

Gratulálunk!