TÁRGYALÁSTECHNIKA TRÉNING

2019. FEBRUÁR 5. Hírek Kari hírek

Mit gondolsz, milyen tárgyalási helyzetekbe fogsz kerülni a következő 4-5 évben? Vizsgahelyzetben diákként? Állásinterjúban munkavállalóként? Beosztottként a vezetővel vagy fordítva? Üzleti tárgyalásban vállalkozóként? Egyeztetésben albérlőként?

A tárgyalás olyan helyzet, amire fel lehet és érdemes is felkészülni – de legtöbbször az iskolában ezt nem tanítják meg. A tréningen a felkészüléshez kaphatsz lépésről lépésre követhető eszközöket, és ki is próbálhatod magad védett környezetben, játékos tárgyalási helyzetekben.

A tréning időpontja:

2019. február 16. (szombat) 9:00-17:00

Ízelítő a tematikából:​

• hétköznapi helyzetek – a tárgyalás
  • tárgyalástechnika – fogalomtisztázás, szemléletmódok, gondolati keretek
  • általános szemlélet és eredményes szemlélet avagy szemléletváltás vitahelyzetek és tárgyalási helyzetek kapcsán
  • a tárgyalás mint folyamat (felkészülés > helyzet > értékelés)
  • önbizalom – erősségeim és fejleszteni vágyott készségeim a tárgyalási helyzetekben
  • hasznos készségeink (proaktivitás, asszertivitás, célmegfogalmazás, figyelem, figyelmesség, bátorság, szemléltetés, kapcsolatépítés)
  • nyer-nyer mátrix
  • tárgyalási alapmodell
  • befolyásolási eszközök
  • hogyan tovább? saját akcióterv (avagy mit tegyünk a tréning után)

A tréninget Rózsa Dániel - tréner, a Vitakultúra Egyesület elnöke vezeti.

A tréninget térítésmentesen kínáljuk!

A tréning maximális létszáma: 20 fő

Helyszín: 7621 Pécs, Vörösmarty u. 4. A1 terem

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2019. február 13. 16:00 óráig

Jelentkezés itt: https://goo.gl/forms/v3RZQxmQVzUEaoYl1

Amennyiben valami közbejön, és mégsem tudsz részt venni, arra kérünk, azt legkésőbb 2019. február 14. 12:00 óráig jelezd a krisztina.toth@etk.pte.hu e-mail címen.