KLIP PREMIER

2018. JÚLIUS 4. Hírek Kari hírek

Videó klip a PTE egészségtudományi kar hallgatói életéről

A PTE Egészségtudományi Kar hallgatói az elmúlt 2 évtizedben többször bizonyították, hogy nemcsak a választott hivatásukban tehetségesek, hanem tánc, sport és zenei területen is,

A PTE ETK két gyógytornász hallgatója – Kollarics Attila és Végh Balázs – 2015-ben a kar rendezvényihez hirdetett casting kapcsán álltak össze zenekarrá és Pí Therapy néven azóta is együtt dolgoznak. Munkájukat a PTE Zenélő Egyetemének (ZEN) támogatásával végzik.

A dalszerző páros a tanulmányaik befejezésének apropóján az egyik első közös szerzeményükhöz, az ETK dalhoz készítettek szaktársuk – Püsök Péter – segítségével videóklipet.

A videó ősbemutatójára a PTE Egészségtudományi Kar Oklevélátadó Ünnepsége lőtt kerül sor, mely esemény sajtó nyilvános.

Időpont: 2018. július 6. péntek 9:00 óra

Helyszín: Pécsi Expo Center, II. szekció terem