JUDO MEFOB 2019 FELHÍVÁS

2019. OKTÓBER 25. Hírek Kari hírek

2019. november 10-én kerül megrendezésre a Magyar Egyetemi és Főiskolai Bajnokság (MEFOB) judo sportágban Budapesten (ÚTE). Az indulni szándékozó hallgatóknak a Pécsi Küzdősport Egyesületben (PKSE) (Pécs, Siklósi út 4. felüljáró alatt) felkészítő edzésekre van lehetőség, melyet Romváry Attila judo edző tart.

Az edzések időpontja: hétfő, szerda, csütörtök 18.30 órától

A versenyen a PTE valamennyi karának aktív nappali, levelezős BSc, BA, MSC, MA, osztatlan szakos és Ph.D. ill. a tavalyi évben abszolutóriumot szerzett hallgatói indulhatnak.

A MEFOB-ra jelentkezés emailben történik (a PTE együtt nevezi a hallgatókat) a következő adatok megadásával a kata.sey@etk.pte.hu email címen:

• Név
  • Szak és kar, évfolyam
  • Születési dátum (év, hónap, nap)
  • Neptun kód
  • Diákigazolvány száma
  • Kategória (profi vagy amatőr)
  • Súlycsoport
  • Elérhetőség (telefonszám és email)

Kérjük az emailben megadni azt is, hogy a közös PTE busszal szándékozik-e utazni vagy egyénileg.

NEVEZÉSI HATÁRIDŐ: 2019. október 28.

Indulási feltételek:

1. „ A”   kategóriában (profi):   Diákigazolvány  (hiánya  esetén  1  hónapnál  nem  régebbi hallgatói jogviszony igazolás), neptun kód, illetve érvényes MJSZ tagsági könyv (Tagdíjbefizetés-, „Versenyzési engedély” igazolása az adott évre), sportorvosi engedély.
  2. „ B”   kategóriában (amatőr): Neptun  kód  és  Diákigazolvány  (hiánya  esetén  1  hónapnál nem régebbi hallgatói jogviszony igazolás)
  3. A versenyen mindenki  saját felelősségére    vesz    részt,    az    indulók balesetbiztosításáról mindenki maga gondoskodik.
  4. "B" kategóriában azok a hallgatók vehetnek részt, akik az elmúlt 5 évben MJSZ által rendezett versenyen, illetve nemzetközi menedzselésben nem vettek részt

További információ: PTE OIG Sportiroda, Orosz Gábor +36 72/ 503-600 /12770 mellék

vagy Dr. Morvay-Sey Kata, PTE ETK +36 72 503-600 kata.sey@etk.pte.hu