ETK-s Judosok sikeres szereplése

2017. NOVEMBER 20. Hírek Kari hírek

A 2017. november 18-án, Budapesten az UTE Horváth István judo termében megrendezett JUDO Magyar Egyetemi és Főiskolai Országos Bajnokságon a Pécsi Tudományegyetemet 26 hallgató képviselte profi és amatőr kategóriában.

Az Egészségtudományi Kar képviseletében a hallgatók a következő egyéni eredményeket érték el:

Monori Dániel (Sport és Rekreációszervés szak, 1. évfolyam) 60kg-os profi kategóriában 1. helyezett

Hóka Fanni (Rekreációszervezés és Egészségfejlesztés szak, 2. évfolyam) 52 kg-os profi kategóriában 1. helyezett

Jakus Lilla (Ápolás és Betegellátás - Dietetikus szak, 1. évfolyam)-78kg-os amatőr kategóriában 2. helyezett

Csuja Csilla (Ápolás és Betegellátás – Mentőtiszt) -78kg-os amatőr kategóriában 4. helyezett

Fazekas Márk (ETK Kaposvári Képzési központ , Orvosi Laboratóriumi Analitikus Szak, 4. évfolyam) -100kg 7.helyezett

A hallgatók ezzel hozzájárultak ahhoz, hogy a Pécsi Tudományegyetem az összesített csapatversenyben a 2. helyen végzett a Testnevelési Egyetem (TEF) mögött. A Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) zárt a harmadik helyen.