“BELT AND ROAD” Nemzetközi Konferencia II. felhívás

2017. JÚLIUS 28. Hírek Kari hírek

Kedves Kollégák!

A PTE Egészségtudományi Kar Hagyományos Kínai Orvoslás Konfuciusz Intézete a Magyar Akupunktúrás Orvosok Társasága társszervezésében 2017. szeptember 9-10-én Pécsett tartja ”Belt and Road” elnevezésű hagyományos kínai orvoslás témakörét érintő kongresszusát, mely egyben a MAOT XXXII. éves kongresszusa is.

A kongresszus fővédnöke: Duan Jielong Kínai Népköztársaság Magyarországra akkreditált rendkívüli és meghatalmazott nagykövete

A kongresszus védnöke: prof. dr. Bódis József egyetemi tanár, az MTA doktora, a Magyar Rektori Konferencia elnöke

A kongresszus fókuszában a hagyományos kínai orvoslás és a komplementer medicina kapcsolata áll.

Főbb témakörök: akupunktúra, rehabilitáció, fájdalom, varia, workshopok; várjuk vizsgázott természetgyógyászok jelentkezését akupresszúra, szemtréning, reflexológia témákkal.

A kongresszus orvosoknak és egészségügyi szakdolgozóknak akkreditált szabadon választható elméleti továbbképzés.

A rendezvény weboldala és regisztráció: http://rendezveny.maot.hu/

Helyszín: Dél-dunántúli Regionális Könyvtár és Tudásközpont (7622 Pécs, Universitas u. 2/A)

Szeretettel várjuk a kongresszuson!

Prof. dr. BETLEHEM József
PTE ETK HKO Konfuciusz
Intézet magyar igazgatója

Prof. dr. HEGYI Gabriella
a MAOT elnöke

Prof. MAO Hong
PTE ETK HKO Konfuciusz
Intézet kínai igazgatója

Dr. CSISZÁR Róbert
a MAOT főtitkára

ABSZTRAKT FELHÍVÁS

A kongresszus résztvevői szabad szóbeli előadás megtartására jelentkezhetnek.

Kérjük, hogy az előadás összefoglalókat 1500-2500 karakter terjedelemben (szóközzel) a http://rendezveny.maot.hu/ oldalon található online felületen szíveskedjenek lejelenteni.

Beküldési határidő: MEGHOSSZABBÍTVA! 2017. augusztus 20.

Az előadások, poszterek, videók elfogadásáról a tudományos bizottság dönt, amelyről legkésőbb

2017. augusztus 24-ig írásban (e-mail) tájékoztatást küldünk.

RÉSZVÉTELI DÍJAK

Regisztrációs díj:

A regisztrációs díj tartalmazza a tudományos programon történő részvételt, a kiállítói terület megtekintését, a program- és absztraktfüzetet, valamint kávészüneti ellátást, illetve a konferenciacsomagot.

A regisztrációs díj mértéke:

díj

MAOT tagok

15.000 Ft/fő

HKO hallgató, nyugdíjas MAOT tag

14.000 Ft/fő

Nem MAOT tag

20.000 Ft/fő

Egészségügyi szakdolgozó

14.000 Ft/fő

Részvételi díjak:

3 fogásos ebéd május 9-én a helyszínen

3.500 Ft /fő/nap

3 fogásos ebéd május 10-én a helyszínen

3.500 Ft /fő/nap

Vacsorával egybekötött borkóstolás, utazási költséggel együtt május 9-én este

7.500 Ft /fő

RÉSZVÉTELI DÍJ BEFIZETÉSE

A részvételi díjat szíveskedjék a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karának részére a Magyar Államkincstárnál vezetett 10024003-00282716-33000002 számú számlájára befizetni illetve átutalni. A megjegyzés/közlemény rovatba kérjük feltüntetni az Ön nevét, valamint a PST790049-es témaszámot.

Fontosabb időpontok

Regisztráció és absztraktfeltöltés:

2017. augusztus 20.

Tájékoztatás előadás összefoglalók elbírálásáról:

2017. augusztus 24.

Részvételi díj befizetése:

2017. augusztus 28.

Absztraktkötet letöltéséhez kérem kattintson ide.