Rektorválasztás 2017

2017. NOVEMBER 22. Hírek Egyetemi hírek

Tisztelt Egyetemi Polgárok!

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma pályázatot írt ki a Pécsi Tudományegyetem rektori magasabb vezetői tisztségének betöltésére.

A pályázati kiírásban megadott határidőig a Minisztériumhoz négy pályázat érkezett be (a pályázatok a névre klikkelve érhetők el!):

Bachmann Bálint,

Betlehem József,

Gábriel Róbert és

Miseta Attila pályázata.

A Minisztérium a pályázatokat megvizsgálta és megállapította, hogy azok a pályázati kiírásban foglalt feltételeknek megfelelnek.

A Minisztérium a pályázati anyagokat az Egyetemnek megküldte, így a PTE rektori tisztségének betöltésére irányuló eljárás egyetemi szakasza elindult. A rektorválasztó szenátusi ülés időpontja: 2017. december 18. (hétfő) 14 óra, helyszíne a Dr. Halasy-Nagy József Aula (Pécs, Rákóczi út 80.).

A jelöltek jogosultak a programjukat a szervezeti egységeknél ismertetni, kampányukat egyénileg folytatják.

A jelöltek részvételével nyilvános vitafórumra kerül sor, amelynek időpontját a jelöltek közösen határozzák meg, szabályait közösen fogadják el.

Tisztelettel:

Dr. Fábián Adrián sk.