Egészségtudományi Doktori Iskola VII. Tudományos Fóruma

2017. NOVEMBER 10.
15.00

A Magyar Tudományos Akadémia és a PTE Rektorának felkérésére, a PTE Egészségtudományi Kar Dékánjának támogatásával, az Egészségtudományi Doktori Iskola az MTA TAB Egészségtudományi Munkabizottságával közösen 2017. november 10. (péntek) 15.00 órától a PTE ETK EGÉSZSÉGTUDOMÁNYI DOKTORI ISKOLA VII. TUDOMÁNYOS FÓRUMA - „Személyre szabott egészségtudomány” elnevezésű konferenciával tiszteleg a Magyar Tudomány Ünnepe előtt.

Időpont: 2017. november 10. (péntek) 15.00 óra

Helyszín: PAB Székház (Pécs, Jurisics M. út 44.)

A VII. Tudományos Fórum részletes programtervezetét mellékelve küldjük.

Nagy szertettel várjuk a hallgatóság soraiba. Reméljük, jelenlétével megtiszteli, kérdéseivel/hozzászólásaival gazdagítja majd rendezvényünket.

A program megtekintéséhez kérem kattintson ide.

Kérjük, járuljon hozzá konferenciánk sikeréhez, és minél több érdeklődő részére juttassa el felhívásunkat. A rendezvényen való részvétel ingyenes.

Prof. Dr. BÓDIS József DSc
egyetemi tanár